Klienditeenindus: info@sportest.ee 6 091 675
EstonianEnglish
ALE KIIRE TARNE UURI

Tingimused

E-poe kasutustingimused

1. Tingimuste ulatus ja kehtivus


1.1. Tingimused kehtivad isiku (edaspidi Klient) ja ostukeskkonna ON24 AS  (edaspidi Sportest) omaniku ON24 AS (edaspidi Sportest) vahel Sportest vahendusel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.
1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Sportest vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
 
 

2. Hind


2.1. Kõik hinnad on eurodes ning sisaldavad käibemaksu 20% .
2.2. Hinnale võib lisanduda kohaletoimetamistasu vastavalt tellimuse vormistamise käigus valitud tarneviisile.
 
 

3. Ostukorv ja tellimuse vormistamine


3.1. Kliendi Ostukorv luuakse hetkel, kui ta on vajutanud tootelingil olevale nupule "LISA OSTUKORVI".
3.2. Klient saab muuta Ostukorvis olevate toodete kogust ning neid vajadusel Ostukorvist eemaldada.
3.3. Ostukorvis olevad tooted on tellimuse kinnitamiseni saadaval ka teistele Klientidele.
3.4. Tellimuse vormistamisel valib Klient endale meelepärase kohaletoimetamisviisi ning kontrollib, kas Saaja andmed on korrektsed.
3.5. Pärast ostu kinnitamist saadetakse Kliendile e-mailile arve, kui on valitud "Maksan arvega"
3.6. Müügileping loetakse sõlmituks juhul, kui Klient on  tellimuse eest tasunud ON24 AS arvelduskontole tellimuse eest 100% ulatuses.
 
 

4. Toodete eest tasumine


4.1. Pärast ostu kinnitamist arvega maksmisel saadetakse Kliendi e-mailile arve, mille tasumiseks on aega 3 kalendripäeva.
4.2. Kui Klient ei ole saanud arvet 1 tunni jooksul, palume ühendust võtta sportest telefoni teel või e-maili kaudu.
4.3. Kui Klient soovib pikemat maksetähtaega, tuleb eelnevalt ühendust võtta info@sportest.ee kaudu.
4.4. Kui Klient ei ole arvega maksmisel arvet tasunud 3 kalendripäeva jooksulalates arve väljastamisest, loeb Sportest seda Kliendi sooviks ostust loobuda ja tühistab tellimuse.
4.5. Sportestil on õigus kasutajakonto blokeerida juhul, kui Klient on tellimuse tühistanud enam kui viiel korral.
 
 

5. Toodete tarnimine


5.1 Kliendil on valida järgmiste tarneviiside vahel:
5.1.1.Kuller. Kättetoimetamine vastavalt kulleri tingimustele. Saajale helistatakse ette ning lepitakse kokku sobiv kättetoimetamise aeg samaks, järgmiseks või ülejärgmiseks päevaks sõltuvalt saaja soovist. Kaup jõuab reeglina kohale 1-14 tööpäeva jooksul. Hind 7,95 eurot.
5.1.3. SmartPosti pakiautomaatide võrk kaubanduskeskustes üle Eesti. Kaup jõuab kliendi poolt valitud pakiautomaati 1-14 tööpäeva jooksul. Hind 2,95 eurot.
5.1.4. Võimalus ise järgi tulla Sportesti kontorisse aadressil Aasa tee 3, 74201, Loo alevik, Jõelähtme vald.
5.2. Kohe kui kaup on saabunud postioperaatori klienditeenindusse, teavitatakse Klienti sellest SMS-ga või helistades kliendile.
5.3. Sportest võib anda Kliendile üle tellitu asemel olemuselt analoogse ning vähemalt sama kvaliteedi, funktsionaalsuse ja hinnaga asja, mille mõned omadused (nt värv) erinevad tootelehel näidatud piltidest või kirjeldavast tekstist. Sealjuures Klienti eelnevalt teavitades.

5.4 NB! Trenažööride ja jalgrataste transport kulleriga koju on eraldi tasu eest. (15 eurot)
 

6. Tellimuse tühistamine ja toodete tagastamine


6.1. Kliendil on õigus enne kauba kättetoimetamist tühistada oma tellimus, saates Sportestile elektronpostiga vastavasisulise avalduse või helistades Sportesti kontakttelefonil.
6.2. Kliendil on õigus taganeda sooritud ostust 14 kalendripäeva jooksul arvates toodete Kliendile üleandmisest. Selleks peab Klient saatma Sportestile kirjaliku taganemisavalduse. 
6.3. Kauba tagastamisel Klient on kohustatud toimetama tagastatava kauba Sportesti kontorisse Aasa tee 3, 74201, Loo alevik, Jõelähtme vald isiklikult või ükskõik mis postiteenuse kaudu 14 (neliteist) kalendripäeva jooksul taganemisavalduse tegemisest. Tagastamisega seotud kulud tasub Klient.
6.4. Toote tagastamise korral kantakse toote eest tasutud summa (koos transpordimaksumusega) Kliendi poolt näidatud pangakontole hiljemalt 14 (neliteist) päeva jooksul arvates päevast, mil esitati taganemisavaldus.
6.5. Sportestil on õigus tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust taganeda, kui Sportesti vastava toote varud on ammendunud.

6.6 14-päevane tagastamisõigus ei kuulu suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid, ujumisriided).

 

7. Pretensioonite esitamine


7.1. Pretensioonide esitamise aeg on 2 aastat.Seejuures tuleb arvestada,et kui kaubal ilmneb puudus 6 kuu jooksul peale selle ostmist,siis eeldatakse,et need olid olemas juba kauba ostmise ajal,kui müüja ei tõesta vastupidist.Peale 6-kuise perioodi möödumist kauba ostust tuleb Kliendil endal tõestada,ettegemist on tootmisveaga,mitte Kliendi enda valest kasutamisest tingitud defektiga.

7.2. Sportest ei vastuta:


7.2.1. Kliendi süül toote halvenemise või kahjustumise eest;
7.2.2. Puuduste eest, mis on tekkinud toote mittesihtotstarbelise kasutamise tagajärjel;
7.2.3. Toote loomuliku füüsilise kulumise eest tavakasutamise korral.
7.3. Toote nõuetele mittevastavuse või puuduse korral on Kliendil õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toote vastu või taganeda tellimusest ja tagastada nõuetele mittevastav toode Sportesti kulul.
7.4. Nõuetele mittevastava toote tagastamise korral kantakse toote eest tasutud summa (koos transpordimaksumusega) Kliendi poolt näidatud pangakontole hiljemalt 14 (neliteist) päeva jooksul arvates tellimusest taganemise ja toote tagastamise soovi teate Sportestile jõudmisest.
 
 

8. Omandireservatsioon


8.1. Kuni kauba täieliku tasumiseni on kaup Sportesti omand.
 
 

9. Vastutus ja vääramatu jõud


9.1. Sportest ja Klient vastutavad teineteise ees käesolevate tingimuste rikkumisega teisele poole tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.
9.2. Sportest ei vastuta Kliendile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Sportest ei saanud mõjutada, ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).
 
 

10. Muud tingimused


10.1. Sportesti registreerimise ja ostude sooritamise käigus säilitab Sportest Kliendi kohta tema poolt sisestatud kontaktandmed (ees- ja perekonnanimi, telefoninumber, tava- ja e-posti aadressid) ja teabe sooritatud ostude kohta. Saadud andmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot.
10.2. Kliendi ja Sportesti vahel seoses Sportesti vahendusel toodete tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel.Kui Klient ei ole nõus Sportesti pakutud lahendusega ja leiab,et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve,võib Klient esitada kaebuse tarbijavaidluste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule.Klient võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu.Tarbijavaidluste komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel,Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbijate nõustamiskeskusesse. Vaidlused, mis puudutavad lepingulisi kohustusi ning mis tulenevad müügist internetis või tarbija ja kaupleja vahel sõlmitud teenuste hankelepingutest, võib tuua ELi Veebipõhise vaidluste lahendamise platvormile("ODR Platvorm"). Kõnealune platvorm, mis on loodud EL poolt, hõlbustab sõltumatuid, erapooletuid, läbipaistvaid, tõhusaid, kiireid ja ausaid kohtuväliseid lahendusi vaidlustele, mis on tekkinud tarbijate ja kauplejate vahel internetis. ODR platvorm on saadaval: http://ec.europa.eu/consumers/odr/.
 
11. Privaatsustingimused

PRIVAATSUSTINGIMUSED

Oleme võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Isikuandmed on andmed, mida Sportest.ee kogub üksikisiku tuvastamiseks või temaga ühenduse võtmiseks. Isikuandmete kogumine võib toimuda kliendi nõusolekul järgnevatel viisidel:

  • Kontaktandmete (sh teie nimi, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress, isikukood) esitamisel meie veebilehel või kontoris
  • veebilehe kasutamisel kliendi kontoinfost või küpsiste (cookies) kaudu
  • ostu või tellimuse sooritamisel meie e-poes (e-pood võib paluda teatud veebilehe aladel vabatahtlikult esitada isikuandmeid ja personaalset informatsiooni. Nõutavad isikuandmed võivad sisaldada nime, aadressi, postiindeksit, e-posti aadressi ja telefoninumbrit)
  • järelmaksutaotluse esitamisel.

Kogutud isikuandmete abil saame teavitada kliente Sportest.ee  uudistest, kampaaniatest ja tulevastest sündmustest. Klient, kes ei soovi olla meie uudiskirjaloendis, saab ennast sellest igal ajal eemaldada. Kogutud isikuandmeid kasutame ka kauba kohaletoimetamiseks ning kliendi ees võetud kohustuste täitmiseks. Kliendi paremaks teenindamiseks võib Sportest.ee avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandale osapoolele, kes osutab Sportest.ee teenuseid ning on lepinguga kohustunud hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena. Kolmandaks osapooleks on näiteks meie partner, kelle ülesanneteks on e-poes müüdavate kaupade transport või järelmaksu teenuse pakkumine.

Isikuandmete kaitse

Sportest.ee rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Turvalisus

Kõik Sportest.ee e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Jätame endale õiguse vajadusel privaatsustingimusi muuta. Meie veebilehte kasutama asudes, eeldame, et olete nende põhimõtetega tutvunud ning nõustute nendega. Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust aadressil info@sportest.ee

 

12. Andmed


ON24 AS
Reg. nr.: 10998873

KMKR nr: EE100883460

Tallinna mnt 86, 71073, Viljandi vald, Viljandi maakond

 

  • SEB Pank: EE441010220034975010
  • Swedbank: EE752200221024413892
  • Luminor: EE261700017000614586
  • LHV: EE147700771003434779

Telefon: 6 091 675
E-mail: info@sportest.ee

Kodulehekülg: www.sportest.ee

Klienditeenindus avatud: E-N 10:00 -16:00

ON24 AS © 2019 | Kõik õigused reserveeritud!